Oferta

Naszą misją jest obsługa klienta na drodze do zamieszkania we własnym domu, od projektu do realizacji budynku, wg projektów typowych, lub indywidualnych naszego autorstwa . Naszą specjalizacją i pasją są domy eko_logiczne, zdrowe i energooszczędne.

JAKO JEDYNI NA RYNKU OFERUJEMY PROJEKTY I WYBUDOWANE DOMY Z GWARANCJĄ OTRZYMANIA DOPŁATY w ramach programu ENERGOOSZCZĘDNE BUDOWNICTWO wspieranego przez NGOŚiGW.

Oferujemy także kompleksowe doradztwo, także przy termomodernizacji, rozbudowie i przebudowie budynków mieszkalnych.Przykładamy szczególną uwagę do materiałów i technologii używanych w naszych domach, uznajemy tylko zdrowe, czyste i ekologiczne rozwiązania.

PROJEKTY TYPOWE

Dla wszystkich zainteresowanych dobrą, ekonomiczną architekturą przygotowaliśmy kolekcję prostych w budowie, ale ergonomicznych i oszczędnych projektów typowych.

Każdy z naszych projektów możemy dostosować do warunków lokalnych i wybudować na Państwa działce w jednej z dwóch realizowanych przez nas technologii – tradycyjne budownictwo masywne z silikatów lub prefabrykowanie konstrukcji z drewna masywnego w systemie HBE.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Klientom o szczególnych wymaganiach i wyjątkowych potrzebach, nie mieszczących się w typowych ramach oferujemy współpracę nad indywidualnymi, jednostkowymi projektami domów i rezydencji energooszczędnych, pasywnych i ekologicznych. Poniżej mała galeria prowadzonych przez nas projektów rezydencji.

ArchiTerra w nocnym wydaniu
indywidualny, wyjątkowy projekt domu parterowego z zielonym dachem - ArchiTerra (projekt 2010)

zobacz więcej

 

rezydencja w Potakówku - Bieszczady
indywizualny projekt ekologicznego domu w Potakówce (projekt 2011, realizacja 2013)
zobacz więcej

 

makieta wielkoposkiej stodoły
projekt wielkopolskiej stodoły mieszkalnej - Wronczynek (projekt 2011-12, realizacja 2013)
zobacz więcej

 

GreenStone w Świeradowie
projekt dwulokalowej, letniej rezydencji w Świeradowie Zdroju - greenSTONE (projekt 2011, realizacja 2013)
zobacz więcej

kuchnia z widokiem na stok izerski

 

kuchnia z widokiem na Stok Izerski
kuchnia z widokiem na Stok Izerski


greenSPACE 197 - dom w Poznaniu
zobacz więcej

referencje

 

go top

Termomodernizacje i przebudowy - są coraz częstszymi zleceniami, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Na tej płaszczyźnie też możemy pomóc.

go top

  

REALIZACJE DOMÓW

Ponieważ sukcesem architekta nie jest wydrukowany papier, a prawidłowo działająca realizacja projektu, współpracę z klientem chcemy kończyć w momencie oddania budynku do użytkowania, a nie uzyskania pozwolenia na budowę. Z doświadczenia, zebranego na prowadzonych już budowach, wiemy jak ważne są detale i jak trudno jest uzyskać zrozumienie naszych potrzeb u wykonawców…

Oferujemy wykonanie domów wg naszych projektów w określonym budżecie i określonym harmonogramie, staramy się na bieżąco raportować Inwestorowi o postępach budowy i planowanych działaniach.

Przykładowy raport z budowy oraz referencje klienta z Poznania:

go top