Zespół

Jesteśmy grupą ludzi, pełnych pasji i zaangażowania w architekturę, która jest naszym zawodem i miłością. Działamy pod postacią spółki BUILDgreenDesign, zatrudniamy na stałe niewielki zespół projektantów, współpracujemy z szerokim wachlarzem specjalistów i inżynierów.

BgD tworzą doświadczeni architekci i inżynierowie - greentekci i greenżynierowie.
Dane rejestrowe spółki BUILDgreen Design:
NIP 7792409210,  REGON 302260084,  KRS 0000437940

Zarząd Spółki stanowią wspólnicy: arch.Tomasz Aleksander Mielczyński i inż. Łukasz Aleksander Stachowiak.

referencje

Tomasz Aleksander Mielczyński

Magister inżynier architektury. Studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Uprawnienia budowlane zdobył w 2010 roku.
Praktykuje w zawodzie od 2006 roku. Wcześniej zajmował stanowiska doradcze w firmach związanych z architekturą, projektowaniem i budownictwem energooszczędnym (m.in. Rehau).
Pracował również w renomowanych poznańskich pracowniach projektowych: Palladium, Studio ADS.
Należy do branżowego stowarzyszenia PLGBC (Polish Green Building Council). Zdobywał nagrody i wyróżnienia w konkursach architektonicznych i projektowych, m.in. Ogólnopolskim Konkurs Muratora na Dom Ekologiczny.
Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Architektów, nr:WP-0831.
Prywatnie mąż jednej żony, z którą wychowują trójkę chłopców. Jest z zamiłowania kolarzem szosowym i żeglarzem, a także instruktorem młodzieżowej, chrześcijańskiej drużyny harcerskiej Royal Rangers.

 

Łukasz Aleksander Stachowiak

Magister inżynier zarządzania procesem. Absolwent Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej.
Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach kierowniczych w polskich oddziałach międzynarodowych koncernów: Bertelsmann, Wrigley Polska oraz Unilever.
W BUILDgreen Design jest odpowiedzialny za zarządzanie procesem inwestycyjnym, logistykę budowy, finanse i zarządzanie pracownią. Jego kompetencje potwierdzają certyfikaty ukończenia renomowanych kursów z zakresu zarządzania procesem inwestycyjnym, oraz finansów w procesie inwestycyjnym.
Prywatnie mąż jednej żony i ojciec trójki dzieci. Jest zapalonym narciarzem ze stopniem instruktorskim oraz sternik morski. Po godzinach komponuje i muzykuje wraz z całą rodziną.

 

Kadra inżynierska BgD:

Aleksandra Szyszka

Magister inżynier architektury. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Szczecińskiej. Uprawnienia budowlane zdobyła w 2010 r. Jest członkinią Wielkopolskiej Izby Architektów.W BUILDgreen Design jest architektem sprawdzającym. Odpowiada za zgodność dokumentacji z prawem budowlanym.

 

Przemysław Tomaszewski

Magister architekt wnętrz. Studiował w Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej SCHOLA POSNANIENSIS w Poznaniu, gdzie otrzymał w 2004 roku dyplom licencjacki oraz w Akademii Sztuk Pięknych, którą zakończył dyplomem magisterskim w 2006. Doświadczenie zawodowe zdobywał w pracowniach projektowych: ELIPSA Design, DIAGRAM, EDO Design. Specjalizuje się w projektach architektury, wnętrz, mebli, stoisk targowych, systemów identyfikacji wizualnej.
W BUILDgreen Design jest odpowiedzialny za projektowanie, opracowywanie dokumentacji, koordynację wykonawczą i nadzory inwestycyjne.
Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci. Interesuje się stolarstwem, uwielbia sklejać makiety. Udziela się w chrześcijańskich działaniach teatralnych W 2002 ukończył Chrześcijańska Szkoła Pantomimy Tańca i Dramy.

 

- mgr inż. arch. Justyna Chorąży - architekt, audytor energetyczny

- mgr inż. arch. Jakub Mietliński - architekt

- mgr inż. arch. Piotr Lutomski - architekt

- mgr inż. arch. Agnieszka Mizera - architekt

 

Poza tym współpracują z nami inżynierowie instalatorzy:
- specjaliści od instalacji sanitarnych i techniki cieplnej z firmy TrimTech: pod kierownictwem inż. Macieja Tryjanowskiego: upr. bud. nr: Wa-218/02
- inżynierowie konstruktorzy z firmy ComProj, kierowani przez inż. Jędrzeja Walkowiaka upr. bud nr: WKP/0271/POOK/11
- Inżynier Marek Franckowski, audytor energetyczny nr upr. MI/ŚE/463/2009